maranki mide mikrobu nedir-mide mikrobuna bitkisel çözüm 1

maranki mide mikrobu nedir-mide mikrobuna bitkisel çözüm

maranki mide mikrobu nedir-mide mikrobuna bitkisel çözüm

25.07.2010 Pazar günü Kanal 7 Serdem’in Mutfağı Programına Katılan Aktar Hüseyin ERMİŞ tarafından açıklandı.Konu ile ilgili olarak aşağıdaki videyu izleyebilirsiniz.

Link: maranki mide mikrobu nedir-mide mikrobuna bitkisel çözüm 1
maranki mide mikrobu nedir-mide mikrobuna bitkisel çözüm 1

Mide ülserine ne iyi gelir, şifalı bitkiler nelerdir? Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu mide ülseri ve mide ağrıları için karnabahar kürü kullanımını tavsiye ediyor.

Mide ülseri tedavisi için karnabahar kürü formülü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu mide ülserine doğal çözümler arayanlar için şifalı bitkiler olarak karnabahar tüketimini önermektedir. Buna göre, haftada 3 porsiyon çok az suda haşlanmış, karnabahar tüketilir. Tencerede kalan haşlama suyu da içilmeli ve rahatsızlık ortadan kalkıncaya kadar karnabahar kürüne, yukarıdaki formüle uyarak, devam edilmelidir. Ayrıca kür kullanılırken her porsiyonda en fazla 1 tatlı kaşığı sıvı yağ da ilave edilebilir.

Bu içerik mide mikrobunun bitkisel tedavisi, mide mikrobuna ne iyi gelir, mide mikrobuna iyi gelen bitkiler, mide ağrıları, midedeki mikroba ne iyi gelir, mide mikrobunun bitkisel tedavisi ibrahim saraçoğlu, miyde mikrobunun belirtisi, mide mikrobuna şifalı bitkiler, prof dr ibrahim saraçoğlu mide mikrobu, ahmet maranki mide mikrobu, mide mikrobu nedir, mide için şifalı bitkiler, mide ağrısı bitkisel çözüm, mide ağrıları ve alternatif, mide ağrıları tedavisi, maranki com şifalı bitkiler/bulbit ilaç, karnibahar ishale iyi gelir mi, ibrahim saraçoglu mide mikropu, ibrahim saraçoğlu mide mikrobu kürü, ülser için bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu konularını barındırır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>