Koltuk Altı Pedi Nerede Satılır Ne işe Yarar-Koltukaltı Pedleri Fiyatları 1

Koltuk Altı Pedi Nerede Satılır Ne işe Yarar-Koltukaltı Pedleri Fiyatları

Koltuk Altı Pedi Nerede Satılır Ne işe Yarar-Koltukaltı Pedleri Fiyatları
Koltuk Altı Pedi Nerede Satılır Ne işe Yarar-Koltukaltı Pedleri Fiyatları 1
Koltuk Altı Pedi Nerede Satılır Ne işe Yarar-Koltukaltı Pedleri Fiyatları 1

koltuk altı pedi

Terlemek aslında doğal, faydalı ve gerekli bir bedensel aktivitedir. Bu sayede terleyerek vücudumuz sıcaklara karşı kendisini serinletirken diğer yandan da metabolizma artıkları ve toksinleri ter bezleri kanalıyla vücuttan atar. Ancak terlemenin bir de aşırı terleme şeklinde görüldüğü kişilerde artık terleme bir bedensel aktiviteden ziyade şikayet konusu bir sorun olmaya başlar. Özellikle yaz aylarında koltuk altında aşırı terleme gerçekten bir çok kişinin adeta korkulu rüyası haline gelmektedir.

Koltuk altı terlemesi özellikle bayanların şikayetçi olduğu ve gündelik yaşamda ciddi anlamda sorun yaratan bir tür terleme problemidir. Elbiselerimizde bıraktığı ter izinin yanında kötü kokuya da neden olması nedeniyle özellikle görünümüne ve prezantasyonuna dikkat etmek isteyen kadınların koltuk altı terlemesine çözüm bulmak istemeleri son derece doğal karşılanmalıdır. Koltuk altında elbisede sarı leke gibi bir görünüme sahip olmak hem bizi pis hem de bakımsız göstermektedir. Bunun için koltuk altı ter bezlerini botox, elektroliz veya cerrahi ameliyatlar ile aldırma veya ter bezlerinin terleme kabiliyetlerini yok etme gibi alternatifler elbette her zaman için bulunmaktadır. Ancak bu kadar detayla uğraşmak istemeyenler için günümüzde koltuk altı pedleri, koltuk altı deodorantları, terleme önleyici pudra gibi adı verilen ve koltuk altı terlemesinin olumsuz yönlerini gideren ürünler de denenebilir.  Koltukaltı pedleri, adından da anlaşılacağı üzere koltuk altı bölüme yerleştirilen ve terin elbiselere ulaşmasını engelleyen basit, güvenilir ve ucuz ürünlerdir. Koltuk altı pedi sadece terlemeyi değil, terleme neticesinde oluşan kötü kokuları engelleyici bir takım özelliklere da sahiptir. Bu sayede koltuk altındaki terleme neticesinde görülen sarı lekeler engellenir ve elbiseler daha seyrek yıkanması gerektiği için kıyafetlerinizin kullanım ömrü uzar.

Koltuk Altı Pedi Nasıl Kullanılır:

Koltuk altı pedleri resimde de görüldüğü gibi iki yarım daireden oluşan ve bir tarafı diğerine göre biraz daha geniş olan bir dizayna sahiptir. Bu sayede ürün, koltuk altına tam olarak yerleşecek ergonomiye sahip olur. Koltuk altı pedi doğrudan koltuk altına uygulanmaz. Giyeceğiniz kıyafet ters çevrilerek kıyafetin koltuk altına denk gelecek kısmına özel yapıştırıcısı olan kısımdaki koruyucu kağıt çıkartıldıktan sonra elbiseye yapıştırılır. Aradaki ince kısım kol dikişine denk getirilir.

Genellikle 1 gün boyunca kullanılabilen koltuk altı pedleri, Sweatex, Perspi-Shield Ultra Koltuk Altı Pedi , Fresh’n Soft Fresh’N Soft Koltukaltı Pedi gibi değişik markalarla satılmaktadır.

 Koltukaltı Pedi Fiyatları

Markaya göre fiyatı değişmekle birlikte ortalama olarak 10-15 tl arası fiyat aralığında koltuk altı pedi satılmaktadır. Tabi burada ürünün 10 luk veya 20 lik olması fiyatı değiştirmektedir.

Koltuk Altı pedi Kullananlar ve  Kullanıcı Yorumları

Koltuk altı pedleri kullanıcıları genellikle ürünü aldıktan sonra sıcak havalar boyunca asla bırakamıyorlar. Çünkü gerçekten bir hayli işe yarıyor. Çekiciliğinizi korumak için aylık 20 tl masraf yapmak her halde bir çok kadın için göze alınabilecek bir masraf gibi görülüyor. Zaten kadınlar kulübü, ekşi sözlük gibi paylaşım sitelerinde de koltuk altı pedini kullananlar hep olumlu yorum veriyorlar.

Koltuk Altı Pedi Nerede Satılır

Koltuk altı pedlerini eczanelerden alabileceğiniz gibi daha uygun fiyatlara online e-ticaret sitelerinden de temin etmeniz mümkündür. Eczanelerin koydukları kar oranları, internetten satış yapan sitelere nazaran biraz daha yüksek seyrediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>